Avrupa’nın en büyük sağlık teknolojisi şirketlerinden Docplanner Group’un bir parçası olan Doktortakvimi.com, Türkiye’nin 1 numaralı sağlık platformudur. Dünya çapındaki ofislerimizde çalışan 2.000’den fazla ekip arkadaşımızla her gün sağlık hizmetlerini daha insancıl hale getirmek, hastaların ve sağlık profesyonellerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Türkiye’de on yıldır devam eden operasyonumuzda kendimize özgü ve keyifli bir kültür yarattık. Çalışanlarımız, kendileriyle yaptığımız anketlerde, burayı diğer iş yerlerinden ayıran üç önemli özelliği otonomi, çalışana verilen değer ve esneklik olarak belirttiler.  Biz zorlukları seven, özerk çalışan ve statükoya inanmayan bir ekibiz; denemekten ve başarısız olmaktan çekinmeyiz. Alçakgönüllülüğe, dürüstlüğe ve iş sonuçlarına değer veririz.

Doktortakvimi çalışmak için mükemmel bir yer ve bu bağımsız bir değerlendirme kurumu olan Great Place to Work® tarafından da onaylandı. Tüm çalışma arkadaşlarımıza  yönlendirilen anketlerin sonucuna göre sektör ortalamasının çok üzerinde bir skor ile bu sertifikayı almaya hak kazandık.

EKİPLERİMİZ

İnsan Deneyimi

İnsan Deneyimi ekibinin temel amacı; en iyi yetenekleri bulmak ve işe almaktır. Görevlerinin ikinci kısmı ise bu yeteneklerin mutluluğunu üst düzeyde tutmaktır. Kulağa harika bir meydan okuma gibi mi geliyor? Haydi tanışalım! 

Saha Satış

Saha Satış Deparmanında ekibimiz doktorları muayenehanelerinde ziyaret ederek bir anlaşmaya varmaya çalışırlar. Yani, çölde toz satabiliyorsanız, takıma katılın!


Tele Satış

Tele Satış Departmanında ekibimiz doktorlara telefonla ulaşarak, herhangi bir metne bağlı kalmadan müşterimiz olmaya ikna ederler. Çünkü biliyorsunuz, burası bir çağrı merkezi değil.


Müşteri İlişkileri

Bu ekibin amacı, doktorların mutlu ve başarılı olmasıdır. Müşterilerimiz için gerçek birer ortaklardır ve ürünler hakkındaki tüm soruların yanıtlarını bilirler. Satıştan sonrakli tüm süreçler (portföy yönetimi, ürün eğitimi, çapraz satış, geri kazanım, tahsilat vb) Müşteri İlişkileri departmanının sorumluluğundadır.

Müşteri Deneyimi

Bu ekibin amacı, müşterilerimizin bizi sevmesini sağlamaktır! Harika bir uyum ve rehberlik oluşturarak, müşterilerimizi Docplanner ürünlerine bağlı kalmalarını sağlarlar. Burada her şey müşteri davranışlarını, verilerini ve testlerini analiz etmek üzerinedir.

Dijital Pazarlama

Bu ekibin amacı, Docplanner müşterisi olmaları için doktorların ve hastanelerin ilgisini çekmektir. İçeriklerin pazarlanması ve otomasyon araçlarını kullanarak,  Doktor muayenehanelerini dijitalleştirerek, gelişimlerine ortak oluyoruz.


Operasyon

Operasyon Departmanımız dört ayrı bölümü içinde barındırmaktadır

Ürün ve İş Geliştirme

Docplanner’ın ve ürün geliştiricileri yazılımımız ile ilgilenir. Müşterilerimizi, kullanılarımızı ve rakiplerimizi çok iyi tanıyorlar ve bu da ürünü harika hale getirmeyi kolaylaştırıyor! Kulağa ilginç geliyor mu? Biz de öyle düşünüyoruz!

Moderasyon

Bu ekibin sorumluluğu, sitemizdeki düzenin sağlanmasıdır. Kullanıcıların doktorlar hakkında görüşlerine önemserler çünkü bu yorumlar altın değerinde ve güvenilir yorumlardır.  


Bilgi İşlem

Teknoloji ekibimiz frontend ve backend geliştiricilerden oluşuyor. Kahveyi kodlara dönüştüren makineler gibiler. Bu ekipte, Docplanner’daki her cihazın  her sorununu çözebilecek sistem yönetimini de bulabilirsiniz.


Çağrı Merkezi

Çağrı merkezimiz hastalarla doktorlar arasında bir köprü kurmamızı sağlar. Çağrı merkezi doktorlara gelen tüm aramalarını  karşılar.

Finans ve İdari İşler

Finans, organizasyon ve sorumluluk bilinci yüksek olan kişilerden oluşan, güçlü bir ekiptir. Yani, kendinizi her zaman iyi organize olan ve sayılara tutku ile bağlı biri olarak görüyorsanız, burası tam size göre!

Neler yapıyoruz?

DoktorTakvimi.com olarak hekimlerin ve uzmanların daha rahat ve keyifle çalışmalarını sağlayabileceğimizi düşünüyoruz. Bunun yolunun da sağlık ve danışmanlık  hizmetlerine ait yönetimsel hizmetlerin mümkün olduğunca otomatize edilmesi ve dijitalleşmesinden geçtiğini biliyoruz.

Online randevu takvimimiz, 7 gün 24 saat çalışan aktif bir yazılım ve beraberinde çağrı merkezi desteği, hasta ve danışanlara randevularını hatırlatıcı hizmetler, web sitesi desteği gibi hekimin ve uzmanın işlerini organize etmesinde, online görünürlüğünü sağlamasında kilit rol oynayan hizmetlerle birlikte geliyor.

Tüm bu hizmetlerle hekimler ve uzmanlar büyük bir iş yükünden kurtulabiliyorlar. Hastalar ve Danışanlar için ise Hekim, uzman, klinik, hastalık veya bir danışmanlık hizmet ile ilgili bilgi arayan kullanıcılar web sitemize girerek araştırma yapabiliyor ve isterlerse online olarak veya çağrı merkezimiz aracılığıyla randevularını oluşturabiliyorlar.

Biz sağlık ve danışmanlık hizmeti deneyiminin bu noktada bittiğini düşünmüyoruz. Kullanıcının randevu oluşturmak için harcadığı süreden tutun da randevuya gittiğinde ne kadar sıra beklediği, randevuyu aldığı  platformun bu randevuyu unutmaması için yardımcı olup olmadığı ve son olarak da tüm bu deneyimi paylaşıp paylaşamaması bizce sağlık ve danışmanlık hizmeti deneyiminin kilit noktaları.

MİSYON ve DEĞERLERİMİZ

“Sağlık deneyimini daha insan odaklı hale getirmek” misyonu ile hareket ediyoruz.

YöNETİM EKİBİMİZ

Hakan Türkoğlu

Hakan Türkoğlu

CEO

Seda Dericioğlu

Seda Dericioğlu

Head of Customer Success

Sertaç İlik

Sertaç İlik

Head of Operations

Zafer Ercan

Zafer Ercan

Sales Director

Sinem Güvenç Yurdun

Sinem Güvenç Yurdun

Head of People Experience

Emirhan Turaç

Emirhan Turaç

Finance Manager